Bescherming tegen schokken
Samenstelling uit twee materialen voor een optimale absorptie van schokken.
Ademruimte van 2 mm voor verluchting tijdens het dragen.
Het thermovervormbaar materiaal past perfect over elk gebit.
Twee materialen van 5 mm dik.
DE KENMERKEN
Samenstelling
Hoofddeel : 60.0% Polypropyleen, Hoofddeel : 30.0% EVA, Hoofddeel : 10.0% Styreen Ethyleen Butadieen Styreen
Approved by
Dit product werd door onze boksteams getest en goedgekeurd in veeleisende gebruiksomstandigheden.
TIPS
Opslag Tips
Na gebruik steeds opbergen in zijn opbergdoos.
Gebruikslimiet
NIET GESCHIKT VOOR PERSONEN DIE EEN BEUGEL DRAGEN
Bijkomende informatie
Onze gebitsbeschermers voldoen aan de nieuwe norm XP S72-427, die de volgende kenmerken vastlegt:
- Dikkere bescherming, om perforatie te voorkomen.
- Een geïntegreerde ademruimte, waarmee je zelfs met gesloten kaken kunt ademen.
- In elkaar grijpende boven- en onderkant, voor een betere fixatie van de kaak (bescherming tegen breuken).
- Bedekt het tandvlees, om tandverlies te voorkomen.
ONTWORPEN UIT TWEE MATERIALEN
De gebitsbeschermer 500 bestaat uit twee materialen, dankzij de eerste laag kan je hem met precisie over je gebit vormen en de tweede laag absorbeert schokken en creëert een ruimte waardoor je kan ademhalen, zodat je beter kan ademen tijdens de inspanning.
De gebitsbeschermer 500 neemt minder plaats in in de mond, hij vergemakkelijkt het ademhalen tijdens de inspanning en verhoogt tegelijkertijd de bescherming.
S= lengte van de beoefenaar tussen 1,10 m en 1,40 m (kind)
M = lengte van de beoefenaar tussen 1,40 m en 1,70 m
L= lengte van de beoefenaar meer dan 1,70 m
Draag altijd je gebitsbeschermer, zowel voor trainingen als tijdens wedstrijden.
Om de beschermer perfect te vormen naar je gebit, moet je je strikt houden aan de voorgeschreven tijd om hem in kokend water te leggen. Die tijd is opgegeven bij de handleiding van het product en kan verschillen naargelang het model. Bekijk het filmpje om te zien hoe je een gebitsbeschermer vormt.
Afspoelen met zuiver water. Laten drogen aan de lucht en vervolgens opbergen in zijn oorspronkelijk doosje.
Voor een optimale bescherming vervang je een gebitsbeschermer minstens elk jaar of zodra hij tekenen van slijtage vertoont.
Users reviews
-
10 maart 2020
Gebruikt voor 1 week of minder
That review has been deposited on this product version
Très mauvais
Acheté pour débuter la boxe. Ne tient pas du tout.
2 moulages supplémentaires n'ont rien changé.
Je déconseille vivement.
Antwoord van het merk :
Bonjour Monsieur,
Merci pour votre remontée au sujet de votre expérience avec notre protège-dents 500.
Je suis étonné de lire que celui-ci ne tient pas du tout, car le maintien est un des points forts de ce produit.
Avez-vous respecté les consignes de moulage indiquées dans la notice? Notamment le fait de laisser la cale lors de la procédure de moulage?
Si tel est le cas, je suis navré pour cette mésaventure qui reste une exception car dans la majorité des cas, nos utilisateurs sont satisfaits du produit.
Je vous propose de conserver votre protège-dents et votre ticket de caisse afin de vous faire rembourser cet achat au sein de votre magasin DECATHLON habituel ( après la levée des fermetures administratives) .
Bonne journée
Julien chef de produit BOXE
-
24 februari 2020
Gebruikt voor 3 tot 6 maanden
That review has been deposited on this product version
Aankoop bevestigd
Ne convient pas…
Ne convient pas
-
15 februari 2020
Gebruikt voor 2 tot 8 weken
I recommend
That review has been deposited on this product version
Aankoop bevestigd
Bonne protection et peu…
Bonne protection et peu gênant dans la bouche.
* De prijzen die zijn aangegeven op de site zijn de prijzen die worden aangeraden door de DECATHLON SA inkooporganisatie.